Çotanak 1 Lt Soğuk Sıkım Aspir Yağı
Çotanak 1 Lt Soğuk Sıkım Aspir Yağı
Çotanak 1 Lt Soğuk Sıkım Aspir Yağı

Çotanak 1 Lt Soğuk Sıkım Aspir Yağı

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺175,00(KDV Dahil)
ADET :

ÜRÜN AÇIKLAMALARI: ÇOTANAK SOĞUK SIKIM ASPİR YAĞI

Ürün Hakkında

 

Büyüklük: 1 Lt

 

Sağlık Faydaları:

  • E vitamini
  • Omega-6 esansiyel yağ asitleri (Linoleik asit)
  • Beta-Sitasterol
  • Oleik asit
  • Antioksidan
  • Anti-enflamatuar

 

Yanma Noktası: 232 °C

 

Kullanım Şekilleri:

 

Çotanak Soğuk Sıkım Aspir Yağı yüksek yanma derecesi, kokusuz ve nötr tat profili ile çok farklı pişirme methodlarında rahatlıkla kullanılabilir. Soteleme, kızartma, fırınlama gibi pişirme işlemlerinde yemeklerin gerçek tatlarının ortaya çıkmasını sağlayarak harika bir baz oluşturur. Yüksek yanma noktası sayesinde gıdaların pişirme işlemi sırasında besin değerlerini koruyabilmelerini sağlar. Sıcak yemeklerin yanı sıra salata sosları ve marinelerde de kullanılabilen soğuk sıkım aspir yağı tarife eklenen diğer baharat ve tatları ağırlık yapmadan öne çıkartır.

 

Raf Ömrü: Serin, kokusuz ve kuru yerde 2 seneye yakın saklanabilir.

Mucizevi Aspir Bitkisine Yenilikçi Yorum

Herhangi bir ısıl veya kimyasal işlem gerektirmeden uygulanan soğuk pres yöntemi ile elde ettiğimiz Çotanak Soğuk Sıkım Aspir Yağı, aspir tohumunun sunduğu tüm besin değerleri ve faydaları, doğala en yakın formunda içerir.

 

Aspir yağı kardiyovasküler sağlığı destekleyen, kolesterol seviyelerini dengeleyen, kalp dostu doymamış yağ asitleri açısından zengindir. Çok iyi bir Omega-6 yağ asidi deposudur. Dengeli bir şekilde beslenmeye eklendiğinde kilo kontrolüne yardımcı olur. Çok güçlü bir antioksidan olan E vitamini açısından zengin aspir yağı sağlığı en küçük yapı taşımız, hücrelerimizden itibaren destekler.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Fırsat Ürünleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR